Maršruts Nr.12 „Latgale. Ekskluzīvi”: Daugavpils – Rēzekne

Cena
€35
Cena
€35
Pirkt

Proceed Booking

Latgale self drive

Maršruts Nr.12 „Latgale. Ekskluzīvi”: Daugavpils – Rēzekne

(1 Atsauksmes)
 • Maršruts: Svente – Daugavpils - Višķi – Andrupene – Rāznas ezers – Rēzekne (LV)
 • Ilgums: 1 diena (10 – 12 stundas)
 • Garums: ~ 190 km
 • Apskates objekti: 23
 • Obligāti nepieciešams: laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi iešanai brīvā dabā
 • Maršruta grūtības pakāpe: veicams ar vieglo apvidus automašīnu (SUV), pastiprināta sniega vai lietus gadījumā daži ceļu posmi var būt jāapbrauc

Latgale. Pateikt, ka šeit ir skaisti, patiesībā nozīmē nepateikt neko. Mūsu skatījumā šis ir unikāls maršruts, kurš droši var konkurēt ar labākajiem pasaules auto tūrisma maršrutiem. Latgales šarms, ko mēs jums spēsim parādīt šajā ceļojumā, ir daudzreizēju ekspedīciju rezultāts, un tajā apkopoti unikāli apskates objekti, izcilas ainavas un ļoti interesanti, aizraujoši lielceļi, mazceļi un arī bezceļi. Patiesībā sajūtas, ko sniedz šis brauciens, izstāstīt nemaz nevar. Izbaudīt uz vietas ir vienīgais veids, kā novērtēt mūsu piedāvājumu un iegūt neaizmirstamas, pozitīvas emocijas!

Svarīgākais par maršrutu:

 • Izcili ainaviski, šauri un līkumaini lauku ceļi, vietām pavisam interesanti!
 • Rāznas nacionālais parks, skatu torņi, skatu vietas
 • Interesanti apskates objekti lauku apvidos
 • Brīvības sajūta, plašums, senatnes elpa
 • Piknika vietas un cita noderīga informācija

Par šo summu jūs iegūstat visu, kas nepieciešams ceļojuma maršrutam:

 • Labākos un interesantākos apskates objektus apkārtnē
 • Speciāli 4x4 automašīnām sagatavotu maršrutu
 • Maršruta pārskata karti
 • Objektu sarakstu un īsus aprakstus
 • Maršruta treku un punktus GPX faila formātā
Foto
Maršruta apraksts

Kāpēc ekskluzīvi?

Tie, kuri jau ir iepazinuši “Self Drive Latvia” maršrutus, zinās, ka šis ir ne tikai skaists nosaukums. Pateikt, ka Latgalē ir skaisti, patiesībā nozīmē nepateikt neko. Mūsu skatījumā šis ir unikāls maršruts, kurš droši var konkurēt ar labākajiem pasaules auto tūrisma maršrutiem. Latgales šarms, ko mēs jums spēsim parādīt šajā ceļojumā, ir daudzu gadu un daudzreizēju ekspedīciju apkopojuma rezultāts. Varētu teikt, ka jūs redzēsiet Latgales skaistāko vietu esenci, cik nu vispār vienas dienas maršrutā iespējams to parādīt! Tāpēc – ekskluzīvi. Tāpēc, ka, visticamāk, jūs gribēsiet šo visu atkārtot vismaz vēl vienu reizi.

Katrs ceļojuma mirklis būs interesants!

Patiesībā Latgale jau pati par sevi ir ekskluzīva. Turklāt, to vislabāk var sajust, esot pie apvidus automašīnas stūres! Nē, jums nevajag bezceļu monstru, te mierīgi pietiek ar parastu ielas džipu jeb SUV. Jūs vienkārši jutīsieties drošāk un komfortablāk automašīnā ar paaugstinātu klīrensu. Bet, ja nu kāda vieta jums tomēr liekas mazliet par ekstrēmu, vienkārši apbrauciet to pa citiem ceļiem!
Latgalē ik mirklis ir interesants! Daudzie mazie lauku celiņi, kuri aizvijās starp pakalniem un birzīm, saista ceļotāju uzmanību bez pārtraukuma. Ezeri, meži, lauki… mazās lauku viensētas un tik dažādās Latgales baznīcas… govis, zirgi, kazas… Tas nebeidzas. Ja runājam par baznīcām, tad parādīsim skaistākās un romantiskākās, kādas šī maršruta apvidos atrodas. Būs arī vecas ūdensdzirnavas, pamesta kapsēta izzudušas sādžas vietā, peldvietas un atpūtas vietas…

Rāznas nacionālais parks iekļauts

Iekļauts ne tāpēc, ka nacionālais parks. Iekļauts tāpēc, ka te patiešām ir skaisti, un kļūst saprotams, kāpēc šāds parks ir izveidots! Un abas pašas iespaidīgākās ainavu vietas maršrutā atrodas tieši Rāznas nacionālā parka teritorijā. Otrais lielākais Latvijas ezers, trešais augstākais Latvijas kalns. Baudiet un, protams, izturieties ar cieņu pret visu, ko savā ceļā sastopat – gan dabu, gan cilvēkiem, gan apskates objektiem! Maršruts ir laikietilpīgs – vislabāk ieplānojiet tam divas nesteidzīgas dienas, jo īpaši, ja uz Latgali dodaties no Rīgas vai vēl tālākas Latvijas vietas!

Karte

Iesniedz savu atsauksmi

Brauciena nosaukums: Maršruts Nr.12 „Latgale. Ekskluzīvi”: Daugavpils – Rēzekne
Tavs vārds
Kādi ir Tavi iespaidi par šo maršrutu? *
Novērtē šo maršrutu *
1 Atsauksmes
Kārtot pēc:VērtējumsDatums

Zigurds

Lielisks maršruts-Latgales pusē.Veiksmi darbos ! 🌞☀️🌞

05/08/2020