Noteikumi

Iegādājoties un izmantojot “Self Drive Latvia” sagatavotos auto tūrisma maršrutus, jūs apstipriniet un apņemieties ievērot sekojošo:

1. Maršruta izmantotāji paši pilnā mērā atbild par savu rīcību un drošību – gan uz ceļiem, gan apskates objektos. Ekstrēmos apstākļos vai ceļa posma pieejamības izmaiņas gadījumā vienkārši apbrauciet „nepieejamo” posmu un turpiniet ceļu pa līniju kartē.

2. Ir atļauts novirzīties no maršruta treka, taču par to atbildat jūs paši. Atcerieties, ka visi ceļi un zeme kādam pieder, un jūs paši esat atbildīgi par to, kur un kā pārvietojaties.

3. Saudzējiet dabu, apskates objektus un ceļus! Savus atkritumus ņemiet sev līdz, pārliecinieties, ka pēc jums viss ir tādā pat kārtībā kā pirms jums! Respektējiet vietējos iedzīvotājus, viņu kārtību un uzskatus!

4. Maršruti ar atzīmi SUV paredzēti pilnpiedziņas automašīnām ar paaugstinātu klīrensu, taču nekādi smagie bezceļu pārbaudījumi nav paredzēti, tāpat arī neko salauzt vai saskrāpēt.

5. Maršrutu trekus un aprakstus aizliegts publiskot un/ vai izvietot internetā. Nopērkot maršrutu, jūs apliecināt, ka nepubliskosiet iegūto informāciju.

6. Ar ceļojumu fotogrāfijām dalīties variet droši, neminot konkrētus objektu nosaukumus un to atrašanās vietas!

7. Droši informējiet mūs par saviem piedzīvojumiem un sajūtām! Tāpat ziņojiet, ja, jūsuprāt, kaut kas nav tik lieliski, kā gribētos.