Atsauksmes

Mūsu klienti dalās savā pieredzē

Vēlējos padalīties ar maršrutā ”Robežpārkāpējs” piedzīvoto. Devos ceļā ar uzticamo draugu Nissan Terrano un abām meitām. Diena bija nomākusies un lietaina, bet laika pavadīšanai mašīnā nekāda vaina. Ierodoties Tērvetē uzmeklējām maršruta sākumu un devāmies ceļā pa iezīmēto līniju. Ar to visa ceļa garumā nekādu problēmu nebija un no ceļa ne reizi nenomaldījāmies. Tiem kas vēlas paveikt visu ceļu pa gaismu ir jāizbrauc laicīgi.Mūs tumsa sasniedza Mažeiķos (tas protams neliedz turpināt ceļu), bet mēs nolēmām beigt. Personīgi man no redzētā interesantākais bija robežas sķērsošana nekurienes vidū. Meža ceļš vienas mašīnas platumā un pēkšņi robežas stabiņi! Pussagruvušās baznīcas utt. ir ok, bet… Skaista vieta bija arī pie vecā dzelzceļa tilta. Nekādu mega dubļu nebija, bet ar BMW X5 dažās vietās cauri netiktu. Kopumā diena ļoti patika, diezin vai pats jebkad tādās vietās būtu nokļuvis..

Māris A.

Paldies! Bija interesanti!

Aleksejs K.

Paldies Jums! Mēs esam sajūsmā par šiem izbraucieniem!

Aivars S.

Maršruts izbraukts, paldies, bija interesanti. Mazāk gribētos grants un asfalta, taču bija arī gana sānu ceļu, kur pameklēt piedzīvojumus!

Rihards K.

Trīs vīkendus izbaudījām 3 dažādus maršrutus. Šodien jau braucām 3 ģimenes ar 3 auto. Ļoti patika. Lielajiem puikām( mums- tēviem) bija iespēja paspēlēties smiltīs ar mašīnām( paspīdzinājām savus suv smilšu kalniņos), bērniem savs tusiņš. Vakars noslēdzās ar superīgu pikniku pie ezera. Iesaku.

Juris S.

Skaisti skati, foršs apraksts. Paldies!
Labprāt vēlētos izmēģināt pārbraukt pāri Lielupei ar kādu zinošu, ir džips.

Toms

Paldies, bija labs! Tikai šodien auto jātīra!

Normunds S.

Liels paldies par maršrutu! Diena bija super. Vien Lietuvā netikām iekšā… laikam šī bija vienīgā vilšanās vakardienas braucienā. Noteikti izmantosim arī citus maršrutus!

Viesturs I.