BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Ar kādu auto var izbraukt sagatavotos maršrutus?

Visi maršruti ir veidoti tā, lai tos varētu izbraukt ar standarta sērijveida auto. Pievērsiet uzmanību, ka ir arī maršruti, kurus var izbraukt ar vieglo auto, bet pamatā lielākās daļas maršrutu drošai un pārliecinošai izbraukšanai vēlams auto ar paaugstinātu klīrensu un pilnpiedziņu (SUV 4×4). Neko salauzt vai saskrāpēt nav paredzēts. Ekstrēmos apstākļos vai ceļa posma pieejamības izmaiņas gadījumā vienkārši apbrauciet „nepieejamo” posmu un turpiniet ceļu pa līniju kartē.

Kā lietot sagatavotos maršrutus?

Lai lietotu mūsu sagatavotos maršrutus, jums ir nepieciešama jebkāda mobilā ierīce ar interneta pieslēgumu (telefons, planšete vai portatīvais dators), uz kuras ir uzstādīta kāda no GPS navigācijas aplikācijām. Vienkārši ielādējiet saņemto maršruta failu kādā no jums pieejamām un saprotamām aplikācijām, novietojiet mobilo ierīci uz automašīnas priekšējā paneļa un dodieties pa ekrānā redzamo līniju! Papildus maršruta līnijai jeb trekam atrodas punkti ar visdažādākajiem apskates objektiem – izvēlieties, ko vēlieties, pieskaņojiet maršrutu savām interesēm, laikam, iespējām! Ja nepaspējāt izbraukt un apskatīt visu – atgriezieties te vēlreiz!

Kādā aplikācijā iespējams atvērt saņemto maršruta failu?

Pēc maršruta iegādes Jūs saņemsiet failu ar treku .GPX formātā. Šī paplašinājuma failu var atvērt jebkurā mobilajā ierīcē, izmantojot dažādas navigācijas aplikācijas. Esam paši notestējuši vairākas, kuras iesakām lietošanai. Vairāk par to šeit: https://www.selfdrivelatvia.com/palidziba/

Ko ieteicams ņemt līdzi dodoties izbraucienā pa kādu no maršrutiem?

Vispirms jau iesakām ņemt līdzi labus ceļa biedrus 🙂 Parūpējieties par apģērbu atbilstošu laika apstākļiem, kā arī pārtiku. Pierobežas maršrutiem nepieciešams līdz paņemt arī personas apliecinošus dokumentus. Ja brauciet diennakts tumšajā laikā, paņemiet līdzi labu kabatas un/vai galvas lukturīti ar jauniem barošanas elementiem. Maršrutos, kas veicami ar SUV 4×4 auto, iesakām ekipējumā cirvi, zāģi, lāpstu un buksēšanas virvi. 

Cik ilgi un cik reizes pēc maršruta iegādes to iespējams izmantot?

Iegādājoties “Self Drive Latvia” sagatavotos maršrutus, jūs iegūstiet tiesības tos izmantot neierobežotu reižu skaitu. Pēc iegādes jūs saņemsiet saiti, kurā lejuplādēt iegādātā maršruta aprakstu un GPS navigācijas karti. Saite būs aktīva 1 nedēļu, un ļaus veikt failu lejuplādi vienu reizi.

Vai iegādāto maršrutu var pārsūtīt tālāk vai nodot kādam citam?

Visi “Self Drive Latvia” izstrādātie maršruti tiek aizsargāti ar autortiesībām. Iegādājoties jebkuru maršrutu, jūs uzņematies līgumiskas saistības saņemtos failus nepārsūtīt, nepubliskot un nenodot trešajām personām. Maršrutu trekus un aprakstus aizliegts publiskot un/ vai izvietot internetā. Ar ceļojumu fotogrāfijām vai video variet droši dalīties!

Kā iespējams apmaksāt maršruta iegādi?

“Self Drive Latvia” interneta vietnē tiek akceptēti maksājumi caur PayPal, kā arī ar debeta un kredītkartēm (Visa un Mastercard). Pēc iegādes dažu minūšu laikā e-pastā saņemsiet darījuma rēķinu, detalizētu maršruta objektu aprakstu un navigācijas failu .gpx formātā.