Privātuma politika

SIA „4×4 Tour Experts” Personas Datu Apstrādes un Aizsardzības Politika

Spēkā no 01.06.2020.

SIA „4×4 Tour Experts” (reģ.Nr. 44103132251, juridiskā adrese Meistaru iela 4-5, Rīga, LV-1050) īsteno dzīvē privātuma politiku attiecībā uz personas datu aizsardzību, kas balstīta uz 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Vispārējās datu aizsardzības regulas (ES) Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi.
SIA „4×4 Tour Experts” savas kompetences robežās uzņemas atbildību par personu privātuma aizsardzību. Šajā dokumentā ir aprakstītas pamatnostādnes, kā un kāpēc SIA „4×4 Tour Experts” apstrādā klientu datus

 1. Personas datu aizsardzība.
  1.1. Personas dati ir jebkāda veida informācija, kas ir tieši vai netieši saistīta ar SIA „4×4 Tour Experts” pakalpojumu sniegšanu fiziskai personai (turpmāk tekstā – Klientam) klātienē vai interneta vidē.
  1.2. Apstrāde ir jebkura darbība, kas tiek veikta, apstrādājot klienta datus (tostarp ievākšana, reģistrācija, uzglabāšana, utt.).
  1.3. SIA „4×4 Tour Experts” iegūtos un apkopotos klientu datus lieto tikai zemāk minēto mērķu īstenošanas nolūkā, kā arī lai uzlabotu sniegto pakalpojumu kvalitāti.

Personas dati tiek ievākti un apkopoti, lai:

 • Izpildītu pasūtījumus
 • maksājumu veikšanai interneta vidē
 • sniegtu klientam informāciju par SIA „4×4 Tour Experts” sniegtajiem pakalpojumiem vai produktiem;
 • sagatavotu anonīmu statistiku interneta vietnes uzlabošanai;
 • analizētu un labāk izprastu klientu vajadzības, kad ļautu labāk un pilnīgāk izstrādāt jaunus produktus un pakalpojumus, kā arī mārketinga komunikācijas vajadzībām.

1.4. SIA „4×4 Tour Experts” veic tikai tādu personas datu apstrādi, kurai klients piekritis labprātīgi, vai, kura tiek veikta, pamatojoties uz līgumattiecībām, Latvijas Republikā spēkā esošajiem un saistošajiem normatīvajiem aktiem, kā arī tiek veikta, lai aizsargātu SIA „4×4 Tour Experts” likumiskās intereses.
1.5. Par klientu datu apstrādi un glabāšanu atbild SIA „4×4 Tour Experts”, reģ.Nr. 44103132251, juridiskā adrese Meistaru iela 4-5, Rīga, Latvija, LV-1050. Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūgums sūtīt e-pastu uz info@selfdrivelatvia.com.
1.6. Personu datiem var piekļūt tikai attiecīgi pilnvaroti un uzticami SIA „4×4 Tour Experts” darbinieki.
1.7. Klientu datu apstrādei SIA „4×4 Tour Experts” var piesaista pilnvarotus apstrādātājus. Šādos gadījumos SIA „4×4 Tour Experts” pieprasa no datu apstrādātājiem līgumu par atbilstošiem drošības pasākumiem datu aizsardzībai.

2. Klientu datu veidi, to uzglabāšanas ilgums
2.1. SIA „4×4 Tour Experts” klientu datus var iegūt interneta vidē no vietnes selfdrivelatvia.com, kā arī SIA „4×4 Tour Experts” organizēto pasākumu vietās.
2.1.1. Iegādājoties produktu interneta vietnē – vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese
2.1.2. Abonējot SIA „4×4 Tour Experts” jaunumus vietnē uz privāto e-pastu selfdrivelatvia.com – vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese.
2.1.3. Piedaloties pasākumā var tikt jautāts pēc sekojošiem datiem – vārds, uzvārds, personas kods, tālruņa numurs, e-pasta adrese, automašīnas reģistrācijas informācija un citi nepieciešamie dati. tehniskie raksturlielumi.
2.2. Klienta dati tiks uzglabāti un apstrādāti tik ilgi, cik ilgi klients vēlēsies saņemt informāciju par SIA „4×4 Tour Experts” piedāvātajiem vai kādā ziņā nozīmīgiem atzītiem citiem pasākumiem, pakalpojumiem un produktiem.

3. Klienta tiesības
3.1. Klientam ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopiju jebkurā laikā, pārbaudīt glabātās informācijas pareizību, labot un/vai atjaunināt šo informāciju, vai arī lūgt pilnībā izdzēst visu personisko informāciju.
3.2. Ja Klients vēlas piekļūt, dzēst vai labot savu personisko informāciju, lūdzam sazināties ar mums, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi info@selfdrivelatvia.com.
3.3. Pretenziju un citu ar datu apstrādi saistītu un risināmu jautājumu gadījumā rakstiet biedrības SIA „4×4 Tour Experts” (e-pasts: info@selfdrivelatvia.com).

4. Sīkdatņu pārvaldīšana
4.1. Vēlamies Jūs informēt, ka interneta vietnē selfdrivelatvia.com tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim datus par vietnes apmeklējumu.
“Sīkdatnes” ir nelielas teksta datnes, kuras tīkla vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat tīkla vietni. Tās ļauj serverim apkopot informāciju no Jūsu pārlūka, tādējādi Jums nav vienmēr dati jāievada no jauna, kad Jūs atgriežaties tīkla vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu. Sīkdatnes var atcerēties Jūsu uzstādījumus, kā arī uzlabot lietotāja ērtības. Vairāk informācijas par to, kā darbojas sīkdatnes, ir pieejams tīkla vietnē www.allaboutcookies.org.
4.2. Interneta vietnē selfdrivelatvia.com sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti un uzlabotu klienta vietņu apmeklēšanas pieredzi: atpazītu jaunus vai agrākos klientus; atcerētos veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu utml.) un nodrošinātu uzlabotas, personalizētākas iespējas; atcerētos, vai jau esat sniedzis atbildes uznirstošajā aptaujā (tādējādi Jums nelūdzot to darīt atkārtoti); atcerētos, vai klients ir (vai nav) sniedzis piekrišanu mūsu sīkdatņu lietošanai šajā tīkla vietnē; anonīmi apkopotu statistiku par to, kā un kādus rakstus klients meklējis; lai palīdzētu izmērīt reklāmas kampaņu efektivitāti utml..
4.3. Sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama tīkla vietnes galveno funkciju veikšanai, bet tā nodrošina klientam labāku pārlūkošanas pieredzi. Klients var izdzēst vai bloķēt sīkdatnes jebkurā brīdī,
4.4. Ar sīkdatnēm saistītā cita informācija netiek lietota, lai identificētu klientu personīgi, un apkopotie dati tiek glabāti mūsu kontrolē. Šādas sīkdatnes tiek izmantotas tikai tiem nolūkiem, kas aprakstīti augstāk.

5. Kontaktinformācija
5.1. Jautājumu gadījumā aicinām jūs sazināties ar SIA „4×4 Tour Experts”, turklāt klienti kā fiziskas personas var arī pieprasīt izmantot datu subjekta tiesības un iesniegt pretenzijas par Personas datu izmantošanu, sazinoties ar SIA „4×4 Tour Experts” ar elektroniskā pasta starpniecību info@selfdrivelatvia.com vai zvanot pa tālruni +37129424541.
5.2. SIA „4×4 Tour Experts” var veikt izmaiņas šajā Privātuma politikā pēc saviem ieskatiem, kad tas ir nepieciešams. Ja šādas izmaiņas tiek ieviestas, tad attiecībā uz klientu tās stājas spēkā 30 dienu laikā no to izsludināšanas brīža.